Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Logar Açma Ve Temizleme

Logar tıkanıklığı açma için firmamızdan destek alabilirsiniz. İstanbul Çatı Ustası tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logar Nedir, Neden Tıkanır ?
Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

Tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır
Moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ile tıkanır
Logar’ın içe çökmesinden dolayı tıkanır
İski ye bağlı kanalların tıkanması sonucu, logarların geri taşmasına sebep olur.
Logarın Yeri Belli Değilse ?
Logar girişlerinin yerinin belli olmaması İstanbul Çatı Ustası için sorun değil, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini nokta atışı tespit edebiliyoruz. Bina önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek buluyoruz, logar yeri tespiti için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Kamera ve Cihazı Olmayanlara Logar Açtırmayın !
Kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, kameralı cihaz fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir, olası logar tıkanıklığında, herhangi bir tesisatçı çağırır sadece tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar tekrar yine tıkanır ve ek masraflara yol açar.

Kamera şartı arayın, İstanbul Çatı Ustası olarak tıkalı olan logarları kamera ile görüntüleme yaparız, tıkanıklığın sebebini buluruz, uzman ekibimiz olası sorunları size ister video formatında ister resim formatında raporlayabilir.
Robot cihazlar iş başında, tıkanıklığı açan özel yaylı sistemler ve uçlarına takılan aparatları sayesinde, logar tıkanıklıklarını açıyoruz
Logar dan Kötü Koku Geliyorsa ?
Logar kanalların içinde, gitmeyen atık yağlar zamanla yeniden logarın tıkanmasına sebep olabilir ve en önemli sebebi logarın içinden gelen kötü kokuları önlemek için logar yıkama gerekli olabilmektedir. Logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesinde kesin çözüm olarak sunduğumuz logar yıkama İstanbul Çatı Ustası firmamızca yapılmaktadır.

İstanbul’un Tüm Noktaları Tek Fiyata !
Logar tıkanıklığı açma hizmeti sunan İstanbul Çatı Ustası, Merkezi İstanbulda olmak üzere, Ankara, İzmir ve Bursada Şubeleri bulunan lider tesisat firmasıdır. Kırma dökme olmadan profesyonel cihazlarla İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine tek fiyata hizmet vermektedir. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilir, aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.